Sklepy internetowe

Zbudujemy dla Ciebie sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb.  E-commerce to nasza specjalność.

Internet jest bogaty w oferty sklepów internetowych, ale to,  co nas wyróżnia to to, że nasze sklepy są dopasowane w 100% do Twoich potrzeb. W kilkuletniej pracy tworzyliśmy przeróżne sklepy. Począwszy od prostych, tradycyjnych sklepów a kończąc na zaawansowanych, niestandardowych systemach, zintegrowanych z przeróżnymi programami i bazami danych. Tworzyliśmy sklepy komputerowe zintegrowane z hurtowniami internetowymi (np. Action, Sferis), z programami księgowymi (np. Symfonia, InsertGT), z porównywarkami cen (np. Ceneo, Nokaut) oraz z Allegro. Integrowaliśmy systemy sms, płatności internetowe (np. payu / platnosci.pl, platnosci24, payByNet, PayPal). Dlatego, bazując na naszym doświadczeniu, możemy śmiało stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Bez względu na to czy potrzebujesz tradycyjny sklep internetowy, czy może nieszablonowy, "szyty" na miarę, w którym sprzedajesz niestandardowe produkty - zrobimy to dla Ciebie profesjonalnie, spełniając w 100% Twoje wymagania i dopasowując rozwiązania do Twoich potrzeb.

Jesteśmy elastyczni, dopasujemy ofertę do Twoich wymagań i budżetu. Podpowiemy właściwe rozwiązania, które sprawią, że Twoja oferta pozytywnie wyróżni się na tle konkurencji, dzięki czemu dotrze do możliwie jak największej liczby potencjalnych klientów.

Wyjątkowa, efektowna szata graficzna sprawi, że użytkownicy będę chętnie wracali, doceniając łatwość obsługi i przejrzystość funkcjonowania sklepu.

Zapraszamy do współpracy.


Referencje

01

Doświadcznie, wiedza, ekspresowe tempo realizacji. Współprca z Redicon to pełen profesjonalizm. Takiej firmy szukaliśmy.

Simplo sp. z. o o
02

Profesjonalna, rzetelna i przy tym miła współpraca. Zdecydowanie polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego J. Sadłowskiej i M.Wiśniewskiej