Strony internetowe / portale

Potrzebujesz stronę internetową dla firmy? Masz pomysł na portal? Jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a otrzymasz stronę,  która pozytywnie wyróżni Cię na tle konkurencji.

Bazując na naszym autorskim systemie do zarządzania treścią (CMS) tworzymy strony internetowe zgodną z najnowszymi standardami, nie zapominając przy tym o przejrzystym dostępie do treści i łatwości obsługi dla korzystających z niej użytkowników. Edycja treści na stronie jest prosta, a elastyczność konstrukcji pozwala nam w pełni dostosować system do Twoich potrzeb umożliwiając pełną kontrolę nad treścią wyświetlaną na stronie.

Dzięki temu, że nie korzystamy z gotowych rozwiązań, nasze systemy dopasowują się do Twoich potrzeb bez kompromisów i półśrodków. Klient otrzymuje dokładnie to,  czego wymaga i to,  czego oczekuje.

Nasze systemy budujemy tak, by były przyjazne wyszukiwarkom internetowym. Nie od dzisiaj wiadomo, że przy mnogości informacji znajdujących się w internecie liczy się to, by użytkownik znalazł ofertę szybko i precyzyjnie. Niezbędne do tego jest doświadczenie w tworzeniu stron internetowych przyjaznych wyszukiwarkom i czytelnych dla użytkowników.

Efektowna szata graficzna,  zachowująca przy tym łatwość obsługi sprawi,  że użytkownicy strony będą chętnie wracali.

Pamiętamy też o tym,  że z czasem Twoje potrzeby mogą się zmienić, dlatego modułowa i nowoczesna budowa naszych systemów pozwoli na późniejszą rozbudową o nowe potrzebne funkcjonalności.

Działamy dynamicznie i precyzyjnie. Cenimy Twój czas, traktujemy Cię indywidualnie,  zależy nam, by zamówiony produkt trafił do Ciebie tak szybko jak to możliwe, bo wiemy,  że Twój czas to pieniądz. Pracujemy ekspresowo, nie każemy czekać miesiącami, bo zadowolony klient to klient, który do nas wrócił.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 


Referencje

01

Doświadcznie, wiedza, ekspresowe tempo realizacji. Współprca z Redicon to pełen profesjonalizm. Takiej firmy szukaliśmy.

Simplo sp. z. o o
02

Profesjonalna, rzetelna i przy tym miła współpraca. Zdecydowanie polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego J. Sadłowskiej i M.Wiśniewskiej