O firmie

Redicon to marka na rynku, która ma za sobą olbrzymie doświadczenie, poparte wieloletnią współpracą z największymi firmami naszego regionu. Przez lata poszerzaliśmy naszą wiedzę biorąc udział w licznych projektach, począwszy od tradycyjnych stron internetowych, a kończąc na rozbudowanych systemach informatycznych oraz niestandardowych sklepach i portalach internetowych. Dzięki temu nasze usługi cechuje wysoka jakość i profesjonalizm, a bogaty wachlarz umiejętności pozwala sprostać nawet najbardziej niestandardowym wymaganiom klientów. Wiedza i mnogość wykorzystywanych technologii pozwalają nam dopasować odpowiednie rozwiązanie do potrzeb projektu, co pozwala nam dążyć do obranego celu bez kompromisów, w pełni realizując założenia. Dzięki  nieustającej chęci pogłębiania wiedzy, pasji jaką jest dla nas nasza praca, oraz dążeniu do perfekcji, możemy być zawsze o krok przed konkurencją. Nasze projekty cechują nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania, pozwalające naszym klientom wykorzystać w 100% możliwości jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Grafikę komputerową postrzegamy jako formę sztuki, a pasja grafików pozwala tworzyć nowoczesne, efektowne i nieszablonowe projekty graficzne, starannie wyważając przy tym nowoczesne trendy z przejrzystością i łatwością obsługi.

Niestandardowe projekty, wymagające niestandardowych rozwiązań to dla nas codzienność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Referencje

01

Doświadcznie, wiedza, ekspresowe tempo realizacji. Współprca z Redicon to pełen profesjonalizm. Takiej firmy szukaliśmy.

Simplo sp. z. o o
02

Profesjonalna, rzetelna i przy tym miła współpraca. Zdecydowanie polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego J. Sadłowskiej i M.Wiśniewskiej